Vítam Vás v zaujímavom svete energie Feng shui!

Spomínate si na svoje detstvo, kedy Vám pred spaním mamička, alebo babička čítala rozprávky z veľkej tajomnej knihy? Všetky deti milujú rozprávky o princoch a princeznách, čarovných zrkadlách, lietajúcich kobercoch a hovoriacich zvieratkách. Neskôr už v škole sme počuli o princoch, ktorí museli splniť rôzne úlohy a obstáli v skúškach vďaka amuletom a kúzelným predmetom, ktoré im pomáhali. Dnes nás lákajú do kín mystické príbehy, ktoré ani časom nestrácajú kúzlo. Otvárajú nám bránu k pozadiu všetkých vecí, s ktorými sa stretávame v každodennom živote. Ide o reč predstáv a symbolov. Táto reč smeruje k harmonickému utváraniu prostredia, v ktorom žijeme, k prostrediu FENG SHUI.

Feng Shui sa definuje ako “umenie bývania”, ale táto definícia je obmedzená len na zariadenie a nábytok vo vnútri domu, alebo kancelárie. Iná definícia sa zakladá na vzťahu k jemnej energii “čchi”, ktorá prúdi krajinou a ovplyvňuje životné prostredie. Feng shui je však viac ako len toto všetko. Považujem feng shui za “TVORBU ŠŤASTIA.” V starovekej Číne nebolo šťastie synonymom náhody, ale príležitosťou. Samozrejme mnoho ľudí sa ponúkanej príležitosti nechopí.  Toto učenie je pre tých, ktorí sa chcú chytiť príležitosti oboma rukami. Feng shui totiž uvádza do pohybu jemné energie, takže ľudia, ktorí si vylepšili svoje feng shui, priťahujú viac príležitostí. Podľa feng shui usporiadanie nášho okolia ovplyvňuje tok energie “čchi” a nesmierne ovplyvňuje aj naše podvedomie. Aby sme mohli byť zdraví, spokojní, vyrovnaní a dokonca aj bohatí a šťastní, musí energia v našom živote prúdiť bez prekážok. Ostré rohy, nesprávne umiestnené dvere a okná, rozmiestnenie nábytku, niektoré farebné kombinácie a ďalšie faktory môžu plynulý tok tejto dôležitej energie narušiť.

FENG SHUI NEDÁVA VŠEOBECNÝ NÁVOD NA VŠETKO, JE TO CELKOVÝ PRÍSTUP K ZARIAĎOVANIU DOMU ALEBO KANCELÁRIE. FENG SHUI JE METÓDA, KTORÁ JE UŠITÁ PRE KAŽDÉHO NA MIERU.

home

 Ponúkame Vám ladenie akýchkoľvek priestorov podľa zásad učenia Feng shui – škola tvarov SING-FA. Táto škola je najstaršia a študuje vzťahy medzi tvarmi. Pôvodne sa táto škola zaoberala polohou domov, dedín, verejných budov a hrobov vo vzťahu k zemepisným faktorom, napr. horám, vode, pôde a porastu. Zemepisné faktory boli po stáročia základnými pravidlami majstrov školy tvarov. Hoci hrajú dôležitú úlohu aj dnes, moderné feng shui sa začalo zaoberať aj výtvormi človeka. Poradcovia podľa školy tvarov dokážu určiť najvhodnejší tvar budovy, najlepšie materiály, farby, prostredie energie a pod.

Pre každého, kto aspoň čiastočne pozná  umenie Feng shui a chce si naladiť svoj životný priestor, máme  jednoduchý a časovo nenáročný: INDIVIDUÁLNY SEMINÁR FENG SHUI – ŠKOLA TVAROV. Ak Vás toto učenie oslovilo len nedávno a túžite spoznať energie svojho priestoru, veľmi radi Vás prostredníctvom konzultácií oboznámime so zásadami Feng shui priamo u Vás doma.