Maminka vankúš

Aj takéto venovanie Vám môžeme napísať na darček pre niekoho, na kom Vám záleží. Špaldový vankúšik je veľmi dobrý darček pre každého, kto chce svojej krčnej chrbtici dopriať pohodlie pri oddychu alebo spánku.
Sami so zvoľte farbu aj motív, ktorý Vám napíšeme na obliečku vankúšika.
Takéto krásne venovanie Vám môžeme napísať na všetky druhy vankúšikov ponúkaných na stránke www.feng.sk

Pripravili sme pre Vás zaujímavé darčeky pre potešenie seba, priateľov, známych alebo kolegov v práci. Darčeky sú vhodné k narodeninám, meninám alebo iným sviatkom.

 

Ľubovníkový – Jánsky olej

olejeĽubovníkový olej má mnohostranné vonkajšie aj vnútorné liečivé účinky. Používa sa pri krvných výronoch, modrinách, úpale, popáleninách, pri uštipnutiach a pri hemoroidoch. Mimoriadne účinky má na svalstvoa podkožné väzivo. Jánsky olej používajú aj maséri, pretože veľmi dobre vyživuje medzistavcové platničky. Vnútorne sa olej používa pri zápaloch hrdla a ústnej dutiny.

Použitie: olejom potrite postihnuté miesto a potierajte ho 21x v protismere hodinových ručičiek. Číslo 21 má magickú moc! Vnútorne užívajte 21 kvapiek 2-3x denne. Olej môžete použiť aj s vodou ako kloktadlo. Účinná látka, ktorá sa nachádza v ľubovníku – hypericín pomáha pri nervových ochoreniach, podporuje dýchanie buniek, čím zlepšuje látkovú výmenu. Aby ste sa vyhli možnej alergickej reakcii (svrbenie, sčervenanie), po nanesení oleja sa vyhýbajte slnečnému
a inému žiareniu minimálne 12 hodín.
Zloženie: ľubovník bodkovaný, olivový olej.

100 ml………7 €

50 ml………3,50 €

Nechtíkový olej: Kto by nepoznal túto nádhernú žiarivo oranžovú rastlinku. Nechtík lekársky má mnohostranné použitie najmä v dermatológii. Olej sa využíva pri všetkých ochoreniach kože, vredoch, akné a opuchy. Potierame ním popukané ruky, zapareniny, zahojené, ale stále citlivé popáleniny, omrzliny, ale i všetky druhy plesňových ochorení.
Použitie: olejom potrite postihnuté miesto a potierajte ho 21x v protismere hodinových ručičiek. Číslo 21 má
magickú moc! Slnko a teplo nechtíka vstúpilo do tejto liečivej bylinky, aby prehrialo a prežiarilo nás.
Zloženie: nechtík lekársky, slnečnicový olej.

100 ml………7 €

50 ml………3,50 €

Pripravili sme pre Vás aj liečivé mandaly, ktoré harmonizujú nielen človeka, ale veľmi účinne čistia priestor, v ktorom sa nachádzajú. Každá z nich je výnimočná a jedinečná. Nechajte si vyhotoviť mandalu pre seba, alebo pre niekoho, na kom Vám záleží.

Peťova mandala

Viac v sekcii MANDALY.