Táto sekcia stránky nie je stránkou spoločnosti Kyäni, je to stránka nezávislého distribútora! Všetky dôležité informácie sú však prenesené informácie od spoločnosti Kyäni. Všetky uvedené informácie a použité fotky produktov sú v súlade s postupmi on-line marketingu spoločnosti Kyäni. 

 

Kyäni Trojuholník zdravia:

Kyanitrojuholník zdraviaTrojuholník zdravia zahŕňa prípravky Kyäni Sunrise, Kyäni Sunset™ a Kyäni NitroFX™ s obsahom mnohých výživových látok. Produkty v trojuholníku zdravia dodávajú potrebnú výživu pre aktívny životný štýl. Každý z produktov je dôležitý pre správne fungovanie tela. Všetky látky v produktoch spoločne pracujú na tom, aby neutralizovali voľné radikály, znížili riziko ochorení a aby zabezpečili optimálne zdravie a pocit pohody. Všetky látky obsiahnuté v produktoch Kyäni sú prírodného pôvodu. Produkty neobsahujú žiadne syntetické ani konzervačné látky! To je dôvod, prečo sa Štúdio H ART rozhodlo pre spoluprácu so spoločnosťou Kyäni.

Odporúčané užívanie: 1 vrecúško Kyäni Sunrise™ užite pred raňajkami, Kyäni NitroFX™ užite 1×1 kvapku na 10 kg hmotnosti počas dňa a večer pred večerou užite 3 kapsulky Kyäni Sunset™.

Cena: 144 €

 

Kyäni SUNRISE:

Kyani SunrisePokiaľ každý deň začínate s Kyäni Sunrise™, vaše telo dostáva ohromnú dávku nasledujúcich látok: vitamín A, vitamín E, vitamín D, vitamín B1 (tiamín), vitamín B2 (ribofalvín), niacín, vitamín B6, vitamín B12, kyselina pantoténová (dôležitá zložka metabolizmu), kyselina listová (nevyhnutná pre procesy bunkového rastu), biotín (nepostrádateľný pre cievny systém a kožu), taurín (stimulant energie v bunkách) a inositol (zvaný vitamín vitality). A navyše Kyäni Sunrise™ výborne chutí!
Kyäni Sunriseobsahuje prírodné extrakty aljašských čučoriedok, extrakt z granátového jablka, aloe vera, ovocia noni, plodov goji, hrozna concorde, malín, brusníc, extrakt z hroznového jadra a včelí peľ. Kyäni Sunrise™ je výnimočný vďaka vysokej výživovej hodnote a ideálny spôsob ako začať deň zdravo. 30-dňová záruka vrátenia peňazí pre všetkých zákazníkov znamená, že neexistuje dôvod, prečo nevyskúšať tieto produktya nepresvedčiť sa na vlastnom zdraví, že v živote sa naozaj dá zažívať viac! Nevravíme to len tak “do vetra” – sami sme Kyäni Sunriseskúšali a stále ho užívame a vitalita je naozaj omnoho väčšia!

Odporúčané užívanie: 1 vrecúško Kyäni Sunrise™ užite pred raňajkami.

Cena: 1 sáčok Kyäni Sunrise™  1,88€,  30 sáčkov = mesačné balenie 56,40 €

 

Kyäni NITRO FX:

Kyani Nitrofx

Kyäni NitroFX™ je produkt na báze známych vlastností rastliny Noni, ktorá sa využíva už po mnoho generácií. Obsahuje jej veľmi silný extrakt, ktorý zvyšuje produkciu oxidu dusnatého v tele. Oxid dusnatý sa považuje za jeden z najvýznamnejších nervoých prenášačov v tele a v súčasných rokoch patrí medzi najintenzívnejšie skúmané molekuly. Záujem o ne je obrovský, odkedy traja Američania získali Nobelovu cenu v roku 1988 práve za výskum účinkov oxidu dusnatého na ľudské telo. Kyäni NitroFX™ stimuluje organizmus na tvorbu oxidu dusnatého, ochraňuje, opravuje a zhodnocuje skoro každú bunku v tele, reguluje pružnosť cievnych stien a hustotu krvi, podporuje krvný obeh a okysličenie celého organizmu, má protizápalové účinky. Veľmi dobre redukuje bolesť, migrény a pri potieraní na pokožku urýchľuje hojenie rán. Veľmi dobre sa osvedčil ako podporná prírodná “viagra” nielen pre mužov, ale i pre ženy.

Kyäni NitroFX™ je dokonale jedinečný produkt. Po jeho užití sa budete cítiť jednoducho úžasne.

Odporúčané užívanie: Kyäni NitroFX™ užite 1×1 kvapku na 10 kg hmotnosti počas dňa.

Cena: 56 ml – 58,80 €   alebo 15 ml – 14,70 €

 

Kyäni SUNSET:

Kyani sunsetVýnimočná kombinácia tokotrienolov (čistý vitamínE, ktorý ochraňuje bunky pred stresom) z výťažkov jadierok tropickej rastliny Annatto a Omega 3 mastných kyselín obsiahnutých z divokého aljašského lososa, ktorý je dokázateľne najčistejší zdroj dostupných Omega 3. Je jediný produkt na trhu, ktorý kombinuje silnú formu vitamínu E s Omega 3 mastnými kyselinami v jednom produkte. Kyäni Sunset™ obsahuje aj látky EPA a DHA, ktoré prispievajú k normálnej funkcii srdca. O látke DHA je tiež známe, že prispieva k zachovávaniu dobrého zraku a udržiavaniu normálnej mozgovej činnosti. Kyäni Sunset™ má jedinečnú vlastnosť podporovať kardiovaskulárne zdravie, redukuje cholesterol, udržiava zdravú hladinu cukru v krvi, zabraňuje krvným zrazeninám a ochraňuje mozgové bunky. Sú to tak prírodné kapsulky, že aj ich obal je vyrobený z podkožného tuku aljašských lososov!

Odporúčané užívanie:  3 kapsulky Kyäni Sunset™ užite večer pred večerou.

Cena: 90 kapsúl – 44,40 €

 

Kyäni NITRO FX EXTREME:

Kyani Nitrofx extremeKyäni NitroFX extreme™ bol vytvorený na základe výborného výskumu Kyäni NitroFX™.  Extreme bez konzervantov otvára ďalšie možnosti pri maximaálnej tvorbe a využití Oxidu dusnatého v tele.
Kyäni NitroFX extreme™ je vhodné užívať pri vykonávaní akéhokoľvek druhu športu ako zdravý výživový doplnok. Pozor – nie je to doping! V plnej miere je povolený pre športovcov.  Kyäni NitroFX extreme™obsahuje: niacín, horčík, zinok, chróm a COQ10 – spomaľuje starnutie buniek, zabezpečuje celkové zdravie v tele.

Odporúčané užívanie: Kyäni NitroFX Extreme™ užite 1×1 kvapku na 10 kg hmotnosti pred športovým výkonom.

Cena: 56 ml – 78 €   alebo 15 ml – 19,50 €

 

Pokiaľ máte záujem o produkty, alebo spoluprácu s nami a Kyäni, kontaktujte nás prostredníctvom mailu: hart@feng.sk alebo si produkty môžete priamo objednať na tejto stránke: